Property Sale
Sale
$95,000
To:
Sq Ft1,037DeedBook 8428, Page 1292
To:
Year Built: 1984
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,934 | +2.7% |
| 2024 | $2,857 | +4.4% |
| 2023 | $2,737 | +0.9% |
| 2022 | $2,713 | +0.6% |
To:
Year Built: 1984
678 Tara Drive
Residential
646 Tara Drive
Residential
625 Tara Drive
Residential
612 Tara Drive
Residential
692 Tara Drive
Residential