Skip to content

Tom Wells Road(Block 3901 Lot 16)Berlin, NJ 08009

Last Sale Date
Dec 10, 2008

Property Information

Block3901
Lot16
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page39

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
ZoningPR3
Sq Footage---
Acreage1.64

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$2,300
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$2,300

Tax History

YearProperty taxesChange
2011$69+1.1%
2010$68+3.0%
2009$66+2.9%
2008$65+5.4%
Property History

No events match the selected filters.