Property Sale
Sale
$122,771
To:
Sq Ft2,400DeedBook 4918, Page 734
To:
Year Built: 1981
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,356 | +2.7% |
| 2024 | $6,189 | +4.4% |
| 2023 | $5,930 | +0.9% |
| 2022 | $5,877 | +0.6% |
To:
Year Built: 1981
38 Grasmur Court & 40
Residential
26 Greenfield Drive
Residential
6 Grasmur Court & 8
Residential
5 Grasmur Court & 7
Residential
30 Grasmur Court & 32
Residential