Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
1294 W Landis Ave(Unit C0002)Vineland, NJ 08360
Commercial
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Dec 20, 2021
Property Information
Block2707
Lot2
QualifierC0002
Sq Footage---
Acreage0.42
Owner Mailing
Street
City / State / ZIP
Assessment
Land Value:$73,700
16%
Improvement Value:$390,000
84%
Total Assessment$463,700
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,764 | +0.7% |
| 2024 | $14,667 | — |
Property History
No events match the selected filters.