Skip to content

537 E Park AveVineland, NJ 08360

Built 1945
Church/Charitable

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jun 1, 2039

Property Information

Block3001
Lot8
Qualifier---
CountyCumberland
MunicipalityVineland City
Tax Map Page30

Building Details

Building Class17
Description1S-F
Dwellings1
Zoning01
Sq Footage1,254
Acreage0.25

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$18,800
17%
Improvement Value:$94,400
83%
Total Assessment$113,200

Sale
$1
DeedBook 546, Page 213

Property Built

Built

Year Built: 1945