Property Sale
Sale
$70,000
Sq Ft1,350DeedBook 4206, Page 8491Recorded3/26/2021
Year Built: 1925
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,745 | +0.7% |
| 2024 | $2,727 | +5.0% |
| 2023 | $2,597 | +2.9% |
| 2022 | $2,523 | +1.4% |
Year Built: 1925
509 N Second St
Residential
408 Fenimore St
Residential
421 S Fourth St
Residential
403 N Second St
Residential
218 W Plum St
Residential