Property Built
Built
Year Built: 1941
Year Built: 1941
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,251 | +0.7% |
| 2024 | $3,229 | +5.0% |
| 2023 | $3,076 | +2.9% |
| 2022 | $2,988 | +1.4% |
Year Built: 1941
340 W Quince St
Residential
218 W Cherry St
Residential
53 W Montrose St
Residential
907 E Cherry St
Residential
207 S Seventh St
Residential