Property Built
Built
Year Built: 2001
Year Built: 2001
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,738 | +0.7% |
| 2024 | $4,707 | +5.0% |
| 2023 | $4,483 | +2.9% |
| 2022 | $4,355 | +1.4% |
Year Built: 2001
704 Washington Ave
Residential
631 E Montrose St
Residential
11 N Myrtle St
Residential
306 W Oxford St
Residential
423 W Montrose St
Residential