Property Built
Built
Year Built: 1915
Year Built: 1915
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,216 | +0.7% |
| 2024 | $4,188 | +5.0% |
| 2023 | $3,989 | +2.9% |
| 2022 | $3,875 | +1.4% |
Year Built: 1915
85 E Butler Ave
Residential
496 E Sherman Ave
Residential
2205 S East Blvd
Residential
843 E Sherman Ave
Residential
1310 Rosalie Ln
Residential