Foreclosure Case F-001807-22
Defaulted
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Default Judgment
Original Mortgage••••••••Mortgage Date98/96/1274Sheriff #25000500Sale Date12/3/2025
Year Built: 2003
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,895 | +0.7% |
| 2024 | $5,855 | +5.2% |
| 2023 | $5,565 | +3.1% |
| 2022 | $5,399 | +1.5% |
Year Built: 2003
124 Old Forest Rd
Residential
3185 Eglantine Dr
Residential
3520 Burnt Mill Dr
Residential
96 Old Forest Rd
Residential
573 W Weymouth Rd
Residential