Property Sale
Sale
$175,000
To:
Sq Ft578DeedBook 12073, Page 3875
To:
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,194 | +3.0% |
| 2024 | $4,071 | +3.1% |
| 2023 | $3,947 | +1.4% |
| 2022 | $3,893 | +5.7% |
To:
Year Built: 1950
476 Joralemon Street U-H2
Residential
476 Joralemon Street U-C2
Residential
476 Joralemon Street U-G1
Residential
476 Joralemon Street U-H3
Residential
482 Joralemon Street U-E4
Residential