Property Sale
Sale
$305,000
To:
Sq Ft752DeedBook 20250, Page 62792
To:
To:
Year Built: 1950
Belleville, NJ 07109
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,795 | +3.0% |
| 2024 | $4,654 | +3.1% |
| 2023 | $4,512 | +1.4% |
| 2022 | $4,450 | +5.7% |
To:
To:
Year Built: 1950
482 Joralemon Street U-C2
Residential
476 Joralemon Street U-A2
Residential
476 Joralemon Street U-F2
Residential
675-681 Joralemon St. C-3
Residential
482 Joralemon Street U-A1
Residential