Property Sale
Sale
$490,000
To:
Sq Ft1,328DeedBook 20240, Page 39863
To:
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1827
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,893 | +3.0% |
| 2024 | $9,601 | +3.1% |
| 2023 | $9,309 | +1.4% |
| 2022 | $9,182 | +5.7% |
To:
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1827
88 Columbus Avenue
Residential
20 King Place
Residential
9-11 High Street
Residential
49 Bridge Street
Residential
17 Bremond Street
Residential