Property Sale
Sale
$170,000
To:
Sq Ft1,470DeedBook 12315, Page 3178
To:
Year Built: 1932
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,393 | +3.0% |
| 2024 | $9,116 | +3.1% |
| 2023 | $8,839 | +1.4% |
| 2022 | $8,717 | +5.7% |
To:
Year Built: 1932
73 Overlook Avenue
Residential
8 Nolton Street
Residential
9-11 Arthur Street
Residential
45 Forest Street
Residential
137 Joralemon Street
Residential