Property Built
Built
Year Built: 1939
Year Built: 1939
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,159 | +3.8% |
| 2024 | $14,605 | +4.0% |
| 2023 | $14,046 | +1.6% |
| 2022 | $13,832 | +0.5% |
Year Built: 1939
37 Philips Street
Residential
30 Highfield Road
Residential
15 Highfield Road
Residential
36 Philips Street
Residential
20 Eaton Place
Residential