Property Sale
Sale
$121,000
To:
Sq Ft778DeedBook 12519, Page 8069
To:
Year Built: 1865
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,530 | +3.8% |
| 2024 | $6,291 | +4.0% |
| 2023 | $6,050 | +1.6% |
| 2022 | $5,958 | +19.8% |
To:
Year Built: 1865
21 Sherman Court
Residential
128 Floyd Avenue
Residential
271 North Sixteenth St
Residential
228 North Sixteenth St
Residential
261 North Fifteenth St
Residential