Property Sale
Sale
$329,000
To:
Sq Ft2,397DeedBook 20160, Page 55253
To:
Year Built: 1914
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,813 | +3.8% |
| 2024 | $14,271 | +4.0% |
| 2023 | $13,725 | +1.6% |
| 2022 | $13,516 | +0.0% |
To:
Year Built: 1914
25 Davey Street
Residential
405 Berkeley Avenue
Residential
74 Montgomery Street
Residential
35 Woodland Road
Residential
141 Williamson Avenue
Residential