Property Sale
Sale
$110,000
To:
Sq Ft1,860DeedBook 5243, Page 375
To:
Year Built: 1933
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,438 | +3.8% |
| 2024 | $11,020 | +4.0% |
| 2023 | $10,598 | +1.6% |
| 2022 | $10,436 | -6.4% |
To:
Year Built: 1933
77 La France Avenue
Residential
79 Chester Avenue (77)
Residential
201 North Sixteenth St
Residential
119 North Sixteenth St
Residential
19 Salter Place
Residential