Property Sale
Sale
$615,000
To:
Sq Ft1,754DeedBook 20210, Page 82456
To:
Year Built: 1914
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,951 | +3.8% |
| 2024 | $12,477 | +4.0% |
| 2023 | $12,000 | +1.6% |
| 2022 | $11,817 | -12.4% |
To:
Year Built: 1914
8 Warren Street
Residential
52 Benson Street
Residential
52 Comley Place
Residential
97 North Spring Street
Residential
21 Fritz Street
Residential