Property Sale
Sale
$363,000
To:
Sq Ft1,438DeedBook 6288, Page 835
To:
Year Built: 1930
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,171 | +3.8% |
| 2024 | $12,690 | +4.0% |
| 2023 | $12,204 | +1.6% |
| 2022 | $12,018 | -0.7% |
To:
Year Built: 1930
703 Broad Street
Residential
52 Clark Avenue
Residential
19 Lakewood Terrace
Residential
760 Broad Street
Residential
14 Norwood Place
Residential