Property Sale
Sale
$179,000
To:
Sq Ft1,618DeedBook 5301, Page 620
To:
Year Built: 1956
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,113 | +3.8% |
| 2024 | $12,634 | +4.0% |
| 2023 | $12,151 | +1.6% |
| 2022 | $11,965 | -5.6% |
To:
Year Built: 1956
23 Dalebrook Road
Residential
10 Dalebrook Road
Residential
10 Skyview Road
Residential
31 Clover Lane
Residential
38 Clair Street
Residential