Property Sale
Sale
$32,300
To:
Sq Ft2,034DeedBook 6149, Page 764
To:
Year Built: 1905
Newark, NJ 07105
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,359 | +2.0% |
| 2024 | $7,214 | -0.2% |
| 2023 | $7,225 | -1.7% |
| 2022 | $7,353 | +1.0% |
To:
Year Built: 1905
113 Bruen St
Residential
91 Warwick St
Residential
28 Miller St
Residential
119 Union St
Residential
106 Pacific St
Residential