Property Sale
Sale
$390,000
To:
DeedBook 20240, Page 40986
To:
Newark, NJ 07102
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,084 | +2.0% |
| 2024 | $3,023 | -0.2% |
| 2023 | $3,028 | -1.7% |
| 2022 | $3,082 | -40.0% |
To:
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.