Property Sale
Sale
$186,500
To:
Sq Ft1,463DeedBook 5873, Page 293
To:
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,553 | +2.0% |
| 2024 | $6,423 | -0.2% |
| 2023 | $6,434 | -1.7% |
| 2022 | $6,547 | +0.0% |
To:
Year Built: 1988
111 Mulberry St
Residential
16 Howard Ct
Residential
111 Mulberry St
Residential
31 Krueger Ct
Residential
10 Rider Ct
Residential