Property Sale
Sale
$121,000
To:
Sq Ft990DeedBook 5607, Page 241
To:
Year Built: 1988
Newark, NJ 07102
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,511 | +2.0% |
| 2024 | $5,402 | -0.2% |
| 2023 | $5,411 | -1.7% |
| 2022 | $5,506 | +0.0% |
To:
Year Built: 1988
111 Mulberry St
Residential
111 Mulberry St
Residential
111 Mulberry St
Residential
111 Mulberry St
Residential
19 Rutgers Dr
Residential