Property Sale
Sale
$0
Newark, NJ 07107
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $18,635 | +2.0% |
| 2024 | $18,267 | -0.2% |
| 2023 | $18,297 | -5.7% |
| 2022 | $19,399 | +1.0% |
456-466 3rd Ave W
Commercial
349-351 3rd Ave W
Commercial
136-138 Bloomfield Ave
Commercial
347-353 Bloomfield Ave
Commercial
315-323 Bloomfield Ave
Commercial