Property Sale
Sale
$38,000
To:
Sq Ft1,412DeedBook 4659, Page 32
To:
Year Built: 1920
Newark, NJ 07106
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,663 | +2.1% |
| 2024 | $4,567 | -0.2% |
| 2023 | $4,574 | -1.8% |
| 2022 | $4,660 | +1.1% |
To:
Year Built: 1920
108-110 Underwood St
Residential
69-71 Mead St
Residential
37 Unity Ave
Residential
12 Varsity Ct
Residential
20-22 Rockland Terr
Residential