Property Sale
Sale
$125,000
To:
Sq Ft2,896DeedBook 5946, Page 152
To:
Year Built: 1907
Newark, NJ 07106
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,084 | +2.0% |
| 2024 | $4,004 | -0.2% |
| 2023 | $4,010 | -1.7% |
| 2022 | $4,081 | +1.0% |
To:
Year Built: 1907
24 Noll Pl
Residential
41 Monticello Ave
Residential
551-553 Sandford Ave
Residential
111-113 Stuyvesant Ave
Residential
97-101 Isabella Ave
Residential