Property Sale
Sale
$34,000
DeedBook 12314, Page 598
Year Built: 1867
Newark, NJ 07106
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,932 | +2.0% |
| 2024 | $4,835 | -0.2% |
| 2023 | $4,843 | -1.7% |
| 2022 | $4,929 | +1.0% |
Year Built: 1867
51-53 Halsted St
Residential
102 Palm St
Residential
499 S 10th St
Residential
50 Hazelwood Ave
Residential
137 Sunset Ave
Residential