Property Sale
Sale
$165,000
DeedBook 5150, Page 318
Year Built: 1900
Newark, NJ 07104
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,728 | +2.0% |
| 2024 | $6,595 | -0.2% |
| 2023 | $6,605 | -1.7% |
| 2022 | $6,722 | +1.0% |
Year Built: 1900
275 Woodside Ave
Residential
269-271 Woodside Ave
Residential
254-260 Grafton Ave
Residential
163 Woodside Ave
Residential
134 Verona Ave
Residential