Skip to content

483 Hamilton RdWenonah, NJ 08090

Built 1956

Last Sale Date
Oct 2, 2024

Property Information

Block583
Lot3
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityDeptford Twp
Tax Map Page44

Building Details

Building Class17
Description2SF1G
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage1,386
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$43,400
31%
Improvement Value:$97,800
69%
Total Assessment$141,200

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1956