Property Sale
Sale
$285,000
From:
To:
Sq Ft2,192DeedBook 5968, Page 12Recorded10/18/2018
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1977
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,733 | +3.3% |
| 2024 | $9,421 | +2.2% |
| 2023 | $9,220 | +1.2% |
| 2022 | $9,114 | +1.9% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1977
202 Shelly Ln
Residential
201 Red Stone Rdg
Residential
103 Red Stone Rdg
Residential
208 Red Stone Rdg
Residential
120 Red Stone Rdg
Residential