Property Sale
Sale
$241,500
From:
To:
Sq Ft1,626DeedBook 6087, Page 15Recorded5/17/2019
From:
To:
Year Built: 1959
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,457 | +2.9% |
| 2024 | $7,248 | +4.7% |
| 2023 | $6,921 | +1.5% |
| 2022 | $6,816 | +12.0% |
From:
To:
Year Built: 1959
721 Shawnee Rd
Residential
916 Schuyler Pl
Residential
801 Coach Rd
Residential
606 Jefferson Dr
Residential
803 Ellis Jones Rd
Residential