Property Sale
Sale
$230,000
From:
To:
Sq Ft1,684DeedBook 6359, Page 179Recorded10/21/2020
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,237 | +3.7% |
| 2024 | $8,909 | +3.2% |
| 2023 | $8,636 | +17.6% |
| 2022 | $7,343 | +3.5% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1960
434 Prince St
Residential
486 E Barber Ave
Residential
412 Harding St
Residential
235 Emerson St
Residential
544 Prince St
Residential