Property Sale
Sale
$240,000
From:
To:
Sq Ft576DeedBook 9863, Page 981Recorded12/2/2024
From:
To:
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,588 | +5.6% |
| 2024 | $4,346 | +2.7% |
| 2023 | $4,231 | +1.8% |
| 2022 | $4,157 | +1.2% |
From:
To:
Year Built: 1920
33-37 W 32nd St
Residential
33-37 W 32nd St
Residential
33-37 W 32nd St
Residential
33-37 W 32nd St
Residential
211-213 Prospect Ave C-10
Residential