Property Sale
Sale
$210,000
From:
To:
Sq Ft1,400DeedBook 7235, Page 81Recorded3/5/2004
From:
To:
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,398 | +4.2% |
| 2024 | $9,978 | +2.7% |
| 2023 | $9,714 | +1.8% |
| 2022 | $9,543 | +26.2% |
From:
To:
Year Built: 1920
23 W 27th St
Residential
21 W 24th St
Residential
28 E 22nd St
Residential
100 W 21st St
Residential
82 E 27th St
Residential