Property Sale
Sale
$350,000
From:
To:
DeedBook 6065, Page 176Recorded10/15/2002
From:
To:
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $30,918 | +4.0% |
| 2024 | $29,740 | +2.6% |
| 2023 | $29,000 | +1.8% |
| 2022 | $28,499 | +2.8% |
From:
To:
Year Built: 1975
377 Broadway
Commercial
870 Broadway
Commercial
776 Broadway
Commercial
707 Broadway
Commercial
385 Broadway
Commercial