Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,584 | +4.3% |
| 2024 | $12,065 | +2.8% |
| 2023 | $11,739 | +1.8% |
| 2022 | $11,528 | -9.9% |
Year Built: 1975
573 Avenue A
Residential
82 W 24th St
Residential
68 W 24th St
Residential
154 W 22nd St
Residential
600 Avenue A
Residential