Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,281 | +4.2% |
| 2024 | $6,987 | +2.7% |
| 2023 | $6,802 | +1.8% |
| 2022 | $6,682 | -28.8% |
Year Built: 1975
89 Avenue E
Residential
34 E 14th St
Residential
32 E 14th St
Residential
30 E 14th St
Residential
23 W 14th St
Residential