Property Built
Built
Year Built: 1920
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,247 | +4.2% |
| 2024 | $9,833 | +2.7% |
| 2023 | $9,573 | +1.8% |
| 2022 | $9,404 | -16.9% |
Year Built: 1920
368 Jf Kennedy Blvd
Residential
279 Avenue A
Residential
370 Jf Kennedy Blvd
Residential
314 Avenue A
Residential
30 W 15th St
Residential