Property Sale
Sale
$305,000
From:
To:
Sq Ft2,260DeedBook 8862, Page 137Recorded7/26/2012
From:
To:
Year Built: 1972
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,494 | +4.2% |
| 2024 | $12,948 | +2.7% |
| 2023 | $12,606 | +1.8% |
| 2022 | $12,384 | +0.9% |
From:
To:
Year Built: 1972
82 Cottage St
Residential
341 Jf Kennedy Blvd
Residential
79 Cottage St
Residential
123 Hobart Ave
Residential
230 Avenue A
Residential