Property Sale
Sale
$170,000
DeedBook 5891, Page 249
Year Built: 1974
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,079 | +4.2% |
| 2024 | $11,591 | +2.7% |
| 2023 | $11,284 | +1.8% |
| 2022 | $11,085 | -30.6% |
Year Built: 1974
183 Broadway
Commercial
30 W 10th St
Commercial
193-195 Orient St
Commercial
201 Broadway
Commercial
357-359 Jf Kennedy Blvd
Commercial