Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,451 | +4.3% |
| 2024 | $10,978 | +2.8% |
| 2023 | $10,681 | +1.8% |
| 2022 | $10,489 | +0.6% |
Year Built: 1920
33 Lord Ave
Residential
93 Newman Ave
Residential
95 Newman Ave
Residential
12 E 4th St
Residential
80 Humphreys Ave
Residential