Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,935 | +4.2% |
| 2024 | $13,372 | +2.7% |
| 2023 | $13,018 | +1.8% |
| 2022 | $12,789 | -8.4% |
Year Built: 1920
82 E 26th St
Residential
83 W 30th St
Residential
65 W 29th St
Residential
331 Avenue E
Residential
74 W 22nd St
Residential