Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1944
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,443 | +4.2% |
| 2024 | $7,142 | +2.7% |
| 2023 | $6,953 | +1.8% |
| 2022 | $6,831 | -12.4% |
Year Built: 1944
46 W 32nd St
Residential
6-10 Ayers Ct
Residential
73a Hobart Ave
Residential
67 Hobart Ave
Residential
121 W 32nd St
Residential