Property Sale
Sale
$169,000
DeedBook 5655, Page 281
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,827 | +4.2% |
| 2024 | $8,470 | +2.7% |
| 2023 | $8,246 | +1.8% |
| 2022 | $8,101 | -17.5% |
Year Built: 1920
68 W 57th St
Residential
44 E 42nd St
Residential
41 W 44th St
Residential
12 E 48th St
Residential
134 W 57th St
Residential