Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1973
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,220 | +4.3% |
| 2024 | $8,837 | +2.8% |
| 2023 | $8,597 | +1.8% |
| 2022 | $8,441 | -6.5% |
Year Built: 1973
18 E 48th St
Residential
40-42 E 49th St
Residential
47 E 42nd St
Residential
35 E 50th St
Residential
33 E 50th St
Residential