Property Sale
Sale
$405,000
DeedBook 8377, Page 265
Year Built: 2006
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,877 | +4.2% |
| 2024 | $13,316 | +2.7% |
| 2023 | $12,963 | +1.8% |
| 2022 | $12,735 | -2.3% |
Year Built: 2006
11 W 41st St
Residential
38-40 E 43rd St
Residential
28 W 54th St
Residential
637 Avenue E
Residential
12 W 44th St
Residential