Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,926 | +3.4% |
| 2024 | $4,763 | +1.2% |
| 2023 | $4,709 | +0.5% |
| 2022 | $4,683 | +0.8% |
Year Built: 1900
6902 Jackson St
Residential
7010 Polk St
Residential
6821 Polk St
Residential
6722 Adams St
Residential
7001 Madison St
Residential