Property Sale
Sale
$120,000
From:
To:
DeedBook 7682, Page 53Recorded9/30/2005
From:
To:
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,154 | +2.0% |
| 2024 | $8,971 | +2.5% |
| 2023 | $8,752 | -1.6% |
| 2022 | $8,897 | +31.9% |
From:
To:
Year Built: 1900
106 S Fifth St
Residential
311 John St
Residential
21 Davis Ave
Residential
18 S Third St
Residential
307 N Second St
Residential